MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Kodlama Ve Robotik Eğitimi Projesi

kodla{MUGLA} Poster Yarışması

kodla{MUGLA} Poster Yarışması

Kodla{Muğla} Projesi kapsamında 19-22 Şubat 2018 tarihleri arasında Fethiye ilçesinde Bilişim Teknolojileri öğretmenlerine verilen 1. Aşama robotik kodlama eğitimleri sonucunda öğretmenlerimizin hazırladıkları posterler Web 2.0 aracı olan Padletduvarında sergilendi. Muğla genelindeki Bilişim Teknolojileri öğretmenleri bu posterleri hem derecelendirdler hemde diğer meslektaşlarıyla paylaştılar.

 

Padlet Nedir?

Padlet öğrencileriniz aynı anda yazı yazabileceği -Google Drive gibi- ortak çalışabilebileceğimiz platformlardan biri. Padlet ile oluşturduğumuz boş sayfa sayesinde isterseniz bireysel kullanabilir,isterseniz başkalarıyla paylaşabilir yada birlikte düzenlemek üzere çalışmak istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Oluşturacağınız dijital panonun gizlilik ayarlarını değiştirebilir isterseniz sadece siz veya sadece sizin görmesini istediğiniz kişilere bu panoyu paylaşabilirsiniz.

Padlet aracılığıyla sanal bir pano oluşturup istediğiniz bilgileri bu panoya yazabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerinizden fikirler alabilir, onlara beyin jimnastiği yaptırtabilir, listeler oluşturtabilir, bir tartışma ortamı yaratabilirsiniz. Üstelik hepsini ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Padlet "kodlaMuğla poster yarışması" duvarı ulaşmak için tıklayınız...

Padlet "kodlaMuğla Scratch Çalışmaları" duvarı ulaşmak için tıklayınız...

 

Bu çalışmada başta Bilişim teknolojileri öğretmenimiz Mehmet Yılmaz´a ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz...

28-03-201828-03-2018

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü. Fatih Projesi Koordinatörlüğü. Menteşe Merkez MUĞLA - 0 252 280 48 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.